گیک شو فروردین ماه ۹۸

مسابقه بزرگ گیک شو

گیک شو مسابقه بزرگ اطلاعات عمومی کامپیوتر که از آذر ۹۷ هر دو ماه یک بار برگزار می شود در فروردین ۹۸ سومین سری خود را با ۲۴ نفر آغاز کرد. با گیک آنلاین همراه باشید.

گیک شو فروردین ماه ۹۸

در فروردین ماه ۹۸ مسابقه گیک شو رکورد سری های قبل رو زد و با ۲۴ نفر برگزار شد و آمار های خیلی عجیبی از خود بجا گذاشت.

امیرحسین رحیمی فینالیست سری دوم و محمد ملایری رتبه ۹ کنکور سال ۹۷ در شگفتی های این مسابقه بودند . مسابقه در حالی شروع شد که محمد ملایری در همان مرحله اول ۱۰۰ زدن را شروع کرد و تا مرحله سوم متوقف نشد و همچنین امیرحسین رحیمی در گروه خودش همچنان بالاترین امتیاز را مانند گذشته کسب میکرد. در مرحله چهارم محمد ملایری و امیرحسین رحیمی رقابت بسیار سختی داشتند و این در حالی بود که انتظار داشتیم محمد ملایری مانند مرحله های پیش با امتیاز ۱۰۰ به فینال صعود کند! به فینال صعود کرد ولی با امتیاز ۹۰ و در کمال تعجب امیرحسین رحیمی از مرحله چهارم با امتیاز ۱۰۰ گذر کرد تا به ملایری پیغامی برساند!

عملکرد فینالیست ها

در فینال گیک شو که در دوشنبه ۲ اردیبهشت برگزار شد رقابت بسیار سختی در جریان بود و شاهد برعکس شدن نتایج نیمه نهایی بودیم. محمد ملایی با کسب امتیاز ۱۰۰ برنده سومین سری مسابقه گیک شو و امیرحسین رحیمی با کسب امتیاز ۹۰ برای دومین بار پیاپی نفر دوم گیک شو باقی ماند و این طلسم شکسته نشد.

چارت مسابقه را در زیر می توانید مشاهده کنید.

چارت مسابقه گیک شو فروردین 98

اخبار و نتایج سری های پیش را در اینجا می توانید دنبال کنید.

محمدرضا حسین زاده

علاقه مند به تولید محتوا ، طراحی وب و گرافیک. وب سایت گیک آنلاین رو در زمستان 96 راه اندازی کردم تا هرچه یاد میگیرم رو به اشتراک بگذارم و به نظرم این لذت بخش ترین کار تو زندگیمه.

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات