نتایج مسابقه گیک شو

در این صفحه می توانید نتایج هر ماه مسابقه گیک شو را مشاهده نمایید.

#بروزرسانی : گیک شو بهمن ماه ۹۷ اضافه شد

#بروزرسانی : گیک شو فروردین ماه ۹۸ اضافه شد

گیک شو آذر ماه ۹۷

 

اولین سری از مسابقه گیک شو در آذر ماه با ۱۶ نفر آغاز شد . در اولین سری از گیک شو ، رقابت سختی را بین پارسا تقی دخت و محمد کریم قصبه شاهد بودیم . پارسا در هر چهار مرحله در کمترین زمان آزمون را به اتمام می رساند و رکورد کمترین زمان پاسخگویی را تصاحب کرده بود و در مرحله دوم بیشترین امتیاز ( ۷۰ درصد ) را کسب کرد و در مرحله سوم توانست با رقیب خود امتیاز یکسان کسب کند ( ۶۰ درصد ) و با توجه به زمان کمتر به فینال صعود کند.

محمد کریم قصبه دیگر شرکت کننده گیک شو بود که در مرحله اول به علت تاخیر حذف شده بود اما به لطف رقیب خود به دور رقابت برگشت و در دو مرحله بیشترین امتیاز را کسب کرد ( ۸۰ و ۸۰ ) و به فینال صعود کرد.

در فینال گیک شو که در تاریخ ۲۹ آذر ماه برگزار شد ، با توجه به سطح بالای سوالات هر دو شرکت کننده نتوانستند امتیاز قابل توجهی را کسب کنند. محمد کریم با ۲۰ درصد، و پارسا با ۳۰ درصد برنده اولین سری از مسابقه گیک شو شد.

در قسمت زیر می توانید چارت مسابقه و نحوه برگزاری مسابقه را مشاهده کنید.

گیک شو بهمن ماه ۹۷

سری دوم مسابقه گیک شو در حالی برگزار شد که دو فینالیست سری پیش ، پارسا تقی دخت ( نفر اول) و محمدکریم قصبه ( نفر دوم ) هم در این دوره شرکت کردند. سری دوم گیک شو مانند سری پیش با ۱۶ نفر کار خود را آغاز کرد و در مرحله اول شاهد حذف پارسا تفی دخت بودیم.. امیرحسین رحیمی زاده دیگر رقیب جدی  مسابقه و محمد کریم قصبه در مرحله اول شروع طوفانی داشتند و توانستند با امتیاز ۸۰ به مرحله بعد صعود کنند.

در فینال مسابقه شاهد حضور دوباره محمدکریم قصبه بودیم ، البته اینبار نه با پارسا تقی دخت بلکه با امیرحسین رحیمی زاده که تا مرحله فینال رقیب های خودش را با بیشترین اختلاف شکست داده بود.

فینال گیک شو که در ۳ اسفند ماه برگزار شد ، محمدکریم قصبه توانست در لحظات آخر خودش را برساند و با امتیاز ۵۰ بر ۳۰ برنده سری دوم مسابقه گیک شو شود و جایزه ۵۰ هزار تومانی را کسب کند .

همچنین امیرحسین رحیمی زاده با کسب مقام دوم در مسابقه گیک شو برنده یک هاست سه گیگابایتی رایگان شد.

برنده سری دوم گیک شو

 

برای شرکت در مسابقه فروردین ماه گیک شو کلیک کنید.

 

گیک شو فروردین ماه ۹۸

در فروردین ماه ۹۸ مسابقه گیک شو رکورد سری های قبل رو زد و با ۲۴ نفر برگزار شد و آمار های خیلی عجیبی از خود بجا گذاشت.

امیرحسین رحیمی فینالیست سری دوم و محمد ملایری رتبه ۹ کنکور سال ۹۷ در شگفتی های این مسابقه بودند . مسابقه در حالی شروع شد که محمد ملایری در همان مرحله اول ۱۰۰ زدن را شروع کرد و تا مرحله سوم متوقف نشد و همچنین امیرحسین رحیمی در گروه خودش همچنان بالاترین امتیاز را مانند گذشته کسب میکرد. در مرحله چهارم محمد ملایری و امیرحسین رحیمی رقابت بسیار سختی داشتند و این در حالی بود که انتظار داشتیم محمد ملایری مانند مرحله های پیش با امتیاز ۱۰۰ به فینال صعود کند! به فینال صعود کرد ولی با امتیاز ۹۰ و در کمال تعجب امیرحسین رحیمی از مرحله چهارم با امتیاز ۱۰۰ گذر کرد تا به ملایری پیغامی برساند!

عملکرد فینالیست ها

در فینال گیک شو که در دوشنبه ۲ اردیبهشت برگزار شد رقابت بسیار سختی در جریان بود و شاهد برعکس شدن نتایج نیمه نهایی بودیم. محمد ملایی با کسب امتیاز ۱۰۰ برنده سومین سری مسابقه گیک شو و امیرحسین رحیمی با کسب امتیاز ۹۰ برای دومین بار پیاپی نفر دوم گیک شو باقی ماند و این طلسم شکسته نشد.

چارت مسابقه را در زیر می توانید مشاهده کنید.

چارت مسابقه گیک شو فروردین 98

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید