نحوه پیوند ارائه پاورپوینت با یکدیگر Link from One PowerPoint

نحوه پیوند ارائه پاورپوینت با یکدیگر به شما امکان می دهد با استفاده از اسلایدهای از قبل موجود در وقت خود صرفه جویی کنید. انتقال تقریباً یکپارچه است و این توهم یک نمایش واحد است. در اینجا نحوه پیوند ارائه پاورپوینت با هم آورده شده است.

قبل از شروع کار ، توجه داشته باشید که هر دو ارائه برای پیوند دادن آنها به یکدیگر باید در یک پوشه باشند. انتقال یا تغییر نام پرونده دوم پس از ایجاد لینک باعث خرابی اسلایدها خواهد شد.

پیوند دو ارائه با هم سحر و جادو نیست ، اما ساده است به عنوان قرار دادن و کلیک کردن روی لینک. کاری که این ترفند انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد پیوندی را درون یک شی یا متن از ارائه A وارد کنید که شما را در حالی که هنوز در حالت ارائه است ، به اسلایدی خاص از B ارائه دهید.

وقتی اولین ارائه را باز کردید و به اسلایدی که از آنجا پیوند برقرار می شود حرکت کردید ، متن یا شی را که می خواهید پیوند لینک را انتخاب کنید ، انتخاب کنید.

اگر قبلاً یک شیء را درج نکرده اید ، می توانید با انتخاب هر یک از گزینه ها در گروه “Images” یا “Illustrations” از برگه “Insert” و سپس انتخاب شیء مورد نظر برای وارد کردن آن اقدام کنید.

انتخای شی

پس از انتخاب ، به گروه “Links” از برگه “Insert” بروید و “Action” را انتخاب کنید.

ه گروه "Links" از برگه "Insert" بروید و "Action" را انتخاب کنید.

اکنون در فهرست “Action Settings” قرار خواهید گرفت. در اینجا گزینه “Hyperlink To” را انتخاب کنید. پس از انتخاب ، می توانید منوی کشویی را در زیر آن باز کنید. این کار را انجام دهید ، و سپس “Other PowerPoint Presentation” را انتخاب کنید.

نحوه پیوند ارائه پاورپوینت

پس از انتخاب آن گزینه ،option, File Explorer (Windows) or Finder (macOS)  باز می شود. در اینجا ، ارائه ای را که می خواهید به آن لینک دهید انتخاب کنید. بر روی دکمه “OK” کلیک کنید.

نحوه پیوند ارائه پاورپوینت

در مرحله بعد ، با لیستی از اسلایدها از ارائه ای که به آن لینک می دهید ، مورد استقبال قرار می گیرید. اسلایدی را که می خواهید به آن بروید انتخاب کنید و بر روی “OK” کلیک کنید.

اکنون متوجه خواهید شد که مسیر پرونده ارائه دوم در کادر “Hyperlink To” ظاهر می شود. پس از آماده شدن ، دکمه “OK” را انتخاب کنید.

نحوه پیوند ارائه پاورپوینت

 

مرتبط: چگونه در نرم افزار پاورپوینت نمودار متحرک بسازیم ؟

 

پیوند شما اکنون در متن یا شی انتخاب شده درج خواهد شد. برای اطمینان از درج درستی آن ، می توانید موس خود را بر روی متن یا شی معلوم کنید و مسیر پرونده ظاهر می شود.

اگر می خواهید دوبار بررسی کنید که به ارائه صحیح اشاره کرده اید ، می توانید هنگام کلیک بر روی پیوند ، کلید Ctrl را بزنید تا آن را دنبال کنید.

پیوند شما اکنون در متن یا شی انتخاب شده درج خواهد شد

اکنون ، هنگام پخش پاورپوینت در حالت ارائه ، به سادگی با کلیک بر روی متن یا اشیاء لینک شده ، یک انتقال یکپارچه از ارائه اول به حالت دوم را به شما منتقل می کنیم.

مینو زمانی

دانشجوی رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار در مقطع کارشناسی ناپیوسته

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات