۳ را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۳ را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

گیک آنلاین به شما می آموزد که چگونه آیکون های دسک تاپ خود را در رایانه های ویندوز یا مک قفل کنید. اگرچه ویندوز گزینه ای آسان برای قفل کردن نمادهای رومیزی شما ندارد ، اما می توانید از ویژگی های تنظیم خودکار و تراز کردن برای مرتب کردن آیکون های دسک تاپ خود استفاده کنید — یا می توانید از یک برنامه شخص ثالث به نام DeskLock استفاده کنید. در مکینتاش می توانید نمادها را بر اساس برچسب مرتب کنید ، که آنها را در جای خود قفل نگه می دارد.

روش ۱: با استفاده از تنظیم خودکار و تراز کردن در ویندوز

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۱:بر روی یک فضای خالی روی دسک تاپ ویندوز کلیک راست کنید. با این کار یک پنجره کشویی کوچک باز می شود.

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۲: روی مشاهده کلیک کنید این اولین گزینه در بالا است.

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۳: روی ” Auto arrange icons نمادهای ترتیب خودکار” کلیک کنید تا در کنار آن یک علامت بررسی وجود داشته باشد. با این کار آیکون های دسک تاپ شما مرتب می شوند و آنها را به ترتیب خاصی نگه می دارند تا امکان انتقال به مناطق دیگر را نداشته باشند.

۴: بر روی “Align icons to grid تراز کردن آیکون ها برای شبکه” کلیک کنید ، بنابراین یک علامت بررسی در کنار آن وجود دارد. این کار آیکون های شما را به طور منظم در فاصله قرار داده و آنها را به یک طرح شبکه قفل می کند.

روش ۲: با استفاده از DeskLock در ویندوز

۱: به صفحه بارگیری DeskLock در یک مرورگر وب بروید. در یک مرورگر وب ، به http://www.intowindows.com/lock-desktop-icons-windows بروید و به سمت پایین صفحه بروید.

۲: روی بارگیری Desklock کلیک کنید. این پیوند در انتهای مقاله است.

۳: روی DeskLock کلیک کنید. این پیوند بارگیری با عنوان “DeskLock v1.2” در صفحه کنار تصویر آیکون های روی دسک تاپ است. با شروع DeskLock بارگیری می شود.

مرتبط:درایورهای NVIDIA را بدون GeForce Experience دانلود کنیم؟

۴: روی پرونده “DeskLock.exe” دوبار کلیک کنید. به محلی که برنامه DeskLock را بارگیری کرده اید بروید و بر روی شروع برنامه دو بار کلیک کنید. DeskLock یک برنامه کوچک است و نیازی به نصب ندارد.
بطور پیش فرض ، همه پرونده های بارگیری شده را می توانید در پوشه بارگیری شما پیدا کنید.

۵: بر روی نماد DeskLock در نوار وظیفه خود کلیک راست کنید. در صورت فعال بودن ، این نماد سبز با “S” است. در صورت فعال بودن ، این نماد آبی و سفید است. در پایین سمت راست نوار وظیفه قرار دارد.

۶: روی فعال کردن کلیک کنید این گزینه DeskLock را روشن می کند و نمادهای رومیزی شما را قفل می کند.
اگر نمادهای شما قفل نشده اند ، روی نماد DeskLock در سینی سیستم کلیک راست کرده و به تنظیمات بروید. سپس مطمئن شوید کادر انتخاب کنار نمادهای Lock بررسی شده است و OK را فشار دهید.

روش ۳ :مرتب سازی بر اساس برچسب ها در مک ( آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم)

۱: روی هر مورد دسک تاپ کلیک راست کنید. این یک منوی کشویی را باز می کند. در Mac با استفاده از صفحه کلید یا ماوس جادویی ، روی دو میز انگشت روی آیتم دسک تاپ کلیک کنید ، یا کلید tion گزینه را نگه دارید و برای انجام یک کلیک راست کلیک کنید.

۲: برچسب رنگی را انتخاب کنید. از برچسب های رنگی برای سازماندهی موارد دسک تاپ استفاده کنید. نمادها به ترتیب در منوی کشویی ، با رنگ مرتب می شوند.

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۳: روی یک فضای خالی روی دسک تاپ کلیک راست کنید. این یک منوی کشویی را باز می کند. در Mac با استفاده از صفحه کلید یا ماوس جادویی ، روی دو میز انگشت روی آیتم دسک تاپ کلیک کنید ، یا کلید tion گزینه را نگه دارید و برای انجام یک کلیک راست کلیک کنید.

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۴: کلیک کنید مرتب سازی بر اساس

3 را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

۵: برچسب ها را انتخاب کنید. نزدیک ته منوی puldown است. این آیکون های دسک تاپ شما را به ترتیب برچسب شما انتخاب کرده اید و سپس در جای خود قفل می شوند.

این بود از آموزش امروز راجب ۳ را برای اینکه آیکون های روی دسکتاپ را در یک مکان قفل کنیم.

محمدرضا حسین زاده

علاقه مند به تولید محتوا ، طراحی وب و گرافیک. وب سایت گیک آنلاین رو در زمستان 96 راه اندازی کردم تا هرچه یاد میگیرم رو به اشتراک بگذارم و به نظرم این لذت بخش ترین کار تو زندگیمه.

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات