نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز ۱۰

نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز ۱۰ با استفاده از Microsoft Family Groups

هم بچه ها و هم بزرگسالان به خستگی گاه به گاه از خیره شدن به صفحه نیاز دارند. خوشبختانه ، Microsoft Family Groups در ویندوز ۱۰ به شما امکان می دهد برای همه افراد خانواده برنامه سالم تری تنظیم کنید.

Microsoft Family Groups به شما امکان می دهد همه افراد خانواده خود را که دارای یک حساب کاربری رایگان مایکروسافت هستند را زیر یک چتر دیجیتالی قرار دهید. در وب سایت Microsoft Family Groups می توانید به تعدادی از تنظیمات آسان برای استفاده دسترسی داشته باشید و زمان صفحه نمایش را برای خود یا فرزندان خود محدود کنید.

برای شروع ، می توانید یک گروه خانوادگی را مستقیماً در ویندوز ۱۰ یا وب سایت بسازید. بعد از اینکه همه را به گروه خانوادگی خود دعوت کردید ، عضوی را پیدا کنید که مدت زمان صفحه شما می خواهید در صفحه اصلی حساب Microsoft Family خود محدود کنید. برای باز کردن صفحه مدیریت زمان صفحه روی “زمان صفحه” با نام آن کلیک کنید.

نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز 10 با استفاده از Microsoft Family Groups

تمام محدودیت های زمان صفحه برای حساب های جدید غیرفعال است ، بنابراین گزینه “Windows 10” را انتخاب کنید تا برنامه زمان صفحه نمایش باز شود.

نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز 10 با استفاده از Microsoft Family Groups

در تقویم هفتگی ، برای ویرایش آن روی برنامه هر روز کلیک کنید.

نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز 10 با استفاده از Microsoft Family Groups

در فهرست برنامه روزانه ، می توانید یک یا چند دوره زمانی ایجاد کنید که در طی آن زمان صفحه نمایش با استفاده از منوهای کشویی “From” و “To” مجاز است. پس از اتمام کار ، روی “Save” کلیک کنید و سپس مراحل مربوط به هر روز از هفته را که می خواهید ویرایش کنید ، تکرار کنید.

همچنین می توانید از منوی کشویی در زیر “Time Limit” استفاده کنید تا کل مدت زمانی که یک حساب می تواند در ویندوز ۱۰ صرف کند را محدود کنید.

همچنین می توانید “Blocked” را انتخاب کنید تا زمان برنامه مسدود شود ، این برنامه را تغییر دهید. همچنین می توانید این تنظیمات را برای سایر دستگاه های Windows 10 و همچنین Xbox One به عنوان یک محصول مایکروسافت اعمال کنید. برای انجام این کار ، گزینه “اUse One Schedule for All Devices” را در بالا تغییر دهید.

لازم نیست نگران از دست دادن کار خود به دلیل محدودیت زمانی صفحه باشید. هنگامی که زمان صفحه نمایش شما تمام شد ، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

این بود از آموزش امروز راجب نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز ۱۰ با استفاده از Microsoft Family Groups

محمدرضا حسین زاده

علاقه مند به تولید محتوا ، طراحی وب و گرافیک. وب سایت گیک آنلاین رو در زمستان 96 راه اندازی کردم تا هرچه یاد میگیرم رو به اشتراک بگذارم و به نظرم این لذت بخش ترین کار تو زندگیمه.

دیدگاه کاربران ...

  1. […] مرتبط: نحوه محدود کردن زمان صفحه نمایش در ویندوز ۱۰ […]

  2. لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات